kişiye özel gitar dersleri logo

KİŞİYE ÖZEL GİTAR EĞİTİMİ

Enstrüman öğrenmenin birden fazla metodu vardır. Doğru ekipman seçilir, çalınmak istenen müzik türleri üzerinde çalışmalar yapılır ve sürekli bir üst seviyeye ulaşılmaya çalışılır. Ancak kişiye özel gitar dersi, belli bir planlama ile yürütüldüğünde katılımcı, öğrendikleri ile hız ve zaman kazanır.

Günümüzde sosyal medya kanallarında yayınlanan videolar aracılığıyla bir çok kişi kendi kendine enstrüman öğrenerek belirli bir noktaya geldikten sonra zorluklar yaşamaktadır. Bunun nedeni ise; sosyal medya üzerinde çok fazla kaynak olması ve öğrenme aşamasındaki kişilerin bunların hangisini seçeceği konusunda zorlanması ve hatta içinde kaybolmasıdır. Gitar derslerinde doğru bir sıralama izlenilmediği için çok temel bilgiler atlandığında kopukluklar yaşanabilir ve üzerine eklenen yeni bilgiler havada kalabilir.

Bu eğitim paketini hazırlamamızın amacı sunduğumuz Rock, Blues, Metal tarzlarının dışında farklı amaçları olanlar ve kendi kendine belirli bir noktaya gelip ilerleme gösteremeyenler içindir.

KİMLER FAYDALANABİLİR?

 • Rock, Blues ve Metal türlerini tek tek öğrenmek yerine her birinden farklı şeyler öğrenmek istiyorum ve buna uygun bir yol izlemek istiyorum.
 • Kendi başıma uzun yıllar çalıştım ve tıkandım, ilerlemek için destek arıyorum.
 • İstediğim tüm şarkıları çalıyorum ama gitarda ne yaptığımı bilmeden çalıyorum. Teorik bilgi eksikliğim var.
 • Armoni ve Teori konusunda eksiğim, sadece bunun üzerine çalışmak istiyorum.
 • Sadece şarkı çalışmak istiyorum, armoni ve teori bilgisine şimdilik ihtiyaç duymuyorum.
 • Bir çok tekniğe hakimim ama hızlanamıyorum.
 • Beste oluşturma konusunda eksiklerim var.
 • Funk ve Jazz ağırlıklı çalışmak istiyorum.
 • Zamanım çok kısıtlı, bu yüzden benim için oluşturulabilecek en etkili programla çalışmak istiyorum.
 • Yurt dışındaki gitar akademilerine girebilmek için sınavlara en iyi şekilde hazırlanmak istiyorum.
 • Doğaçlama üzerine kendimi geliştirmek istiyorum.

NASIL ÇALIŞIR?

Kişiye özel gitar dersi, tüm müzik türlerini öğrenmek ve bazı tekniklerde eksiklerini tamamlamak isteyenler için hazırlanmıştır. Bu aşamada katılımcı bizimle görüşür ve eğitmenlerimizle konuştuktan sonra ona en uygun olan program özel olarak oluşturulur. Hangi bilgilere öncelik verilmesi gerektiğini, ona ne gibi faydalar sağlayacağını ve zamanını nasıl kullanacağı konusunda tüm detaylar konuşulur. Oluşturulan program katılımcıya iletildikten ve onun da onayı alındıktan sonra eğitimlere başlanır. Katılımcıya en uygun program oluşturulana kadar üzerinde çalışmalar yapılır. Kişiye özel gitar dersi için seçilmesi gerekenler; ders programı, programa uygun doğru eğitmen ve doğru zaman planlamasıdır.

GİTAR DERSLERİ

Spotify’da @rockakademi‘yi takip et!

Listelerimizde, Rock, Blues ve Metal tarzlarının en iyi örneklerini bulacaksın.

ÖĞRENCİ VİDEOLARI

Sen de bize katıl!

ROCK AKADEMİ, Rock, Metal ve Blues müzik türlerini seven, enstrüman öğrenen veya öğreten herkesin birlikte değer kattığı, paylaştığı ve öğrendiği bir oluşumdur.

TANIŞALIM