GİTAR DERSLERİ

Gitar Dersleri İle Nasıl Fark Yaratıyoruz?

Rock Akademi’deki gitar dersleri; İngiltere ve ABD’de kabul görmüş bir eğitim sisteminin uygulanması ile yapılır. Blues, Rock ve Metal müziğinin teknik, armoni ve teori konuları, öğrencilere doğru bloklar halinde verilir. Tüm gitar dersleri için öğrencilerin daha önceki gitar bilgisi, yaşı, öğrenme ilgisi, becerisi ve amacı dikkate alınarak en uygun kişisel program hazırlanır.

Blues, Rock ve Metal gitar derslerinin her birinde, farklı seviye bilgi içeren 3 eğitim paketi bulunmaktadır. Öğrencinin hangi pakete uygun olduğu deneyimli eğitmenlerimiz tarafından dikkatle incelenerek belirlenir ve katılımcıya en uygun çalışma programı önerilir.

GİTAR DERSLERİ

ÖĞRENCİ VİDEOLARI

Rock Akademi’nin gitar dersleri, öğrencilere Blues, Rock ve Metal müziğinin teknik, armoni ve teori konularının doğru bloklar halinde verilmesiyle uygulanır. Tüm gitar ders paketleri için, öğrencilerin daha önceki gitar bilgisi, yaşı, öğrenme ilgisi, becerisi ve amacı dikkate alınarak en uygun kişisel program hazırlanır. Öğrencilerimizin gitar öğrenme sürecindeki çeşitli videolarını, sitemizden ve YouTube hesabımızdan sizlerle paylaşacağız, bizi izlemeye devam edin!

Sen de bize katıl!

ROCK AKADEMİ, Rock, Metal ve Blues müzik türlerini seven, enstrüman öğrenen veya öğreten herkesin birlikte değer kattığı, paylaştığı ve öğrendiği bir oluşumdur.

TANIŞALIM